Liten vakuumisolerad mugg med fina korkdetaljer. Håller din dryck varm i upp till 5tim och kyld i upp till 15tim. Passar under de flesat kaffemaskiner. RCS (Recycled Claim Standard) certifiering säkerställer en helt certifierad leveranskedja av de återvunna materialen. Totalt återvunnet innehåll: 62% baserat på total produktvikt. BPA-fri. Volym: 180ml. Levereras i FSC®-certifierad kraft förpackning.
1.05 KG
| Antal | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 259,00 | 252,00 | 245,00 | 238,00 | 234,00 | 229,00 |
Vit
| Storlek | 10 x ø 7.2 cm |
| Vikt | 145g |
| Tryckyta | 25 x 60 mm |
| Material | Återvunnet rostfritt stål,Kork |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Bisfenol A-fria material används, Överensstämmelse med direktiv 1935/2004/EC & 2020/1245 om livsmedelssäkerhet, Certifikat för Recycled Claim Standard |
| Spårbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 2600 |
| Nästa Leverans : 2026-07-05 | 3024 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 139,00 kr
Från 159,00 kr
Från 175,00 kr
Från 62,00 kr
Från 149,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |