Starta dagen med att dricka din favoritdryck ur denna dubbelväggiga mugg med insida i återvunnen plast och fina korkdetaljer. Håller din dryck varm i upp till 3tim och kyld i upp till 6tim. Tillverkad av GRS certifierade material. Insida i 100% GRS certifierad PP. GRS certifiering säkerställer en helt certifierad leveranskedja av de återvunna materialen. Totalt återvunnet innehåll: 52% baserat på total produktvikt. BPA-fri. Volym: 300ml. Levereras i FSC®-certifierad kraft förpackning.
0.96 KG
| Antal | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 182,00 | 177,00 | 172,00 | 167,00 | 164,00 | 161,00 |
Svart
| Storlek | 13 x ø 6.5 cm |
| Vikt | 163g |
| Tryckyta | 20 x 70 mm |
| Material | PP,Återvunnet rostfritt stål |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Bisfenol A-fria material används, Överensstämmelse med direktiv 1935/2004/EC & 2020/1245 om livsmedelssäkerhet, Certifikat för \"Global Recycled Standard\" |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 4061 |
| Nästa Leverans : 2026-05-26 | 3024 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 139,00 kr
Från 159,00 kr
Från 175,00 kr
Från 62,00 kr
Från 149,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |