Termosmugg med dubbelvägg, skruvlock och silikongrepp. Volymkapacitet 350 ml. Skapa den perfekta muggen genom att mixa och matcha färger. Tillverkad i Storbritannien. BPA-fri. Förpackad i en återvunnen PE plastpåse. Tål maskindisk.
0,60 kg
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 45 |
| CO2-avtryck | 0,60 kg |
| Ursprungsland | STORBRITANNIEN |
| Material | PP plast, Silicon Plast |
| Diameter | 9,45cm |
| Storlek | 15,4 x Ø 9,45 cm |
| Förpackning | 60st |
| Bruttovikt | 8kg |
| Vikt | 7,6kg |
| Förpackning | 36x40x53cm |
| GTIN / EAN | 8713159277040 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | SMETA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 10000 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 139,00 kr
Från kr
Från 175,00 kr
Från 149,00 kr
Från 149,00 kr