Klassisk hel nyckelring med rektangulär metallbricka. Svart presentförpackning.
0,19 kg
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 8 |
| CO2-avtryck | 0,19 kg |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Zink legering |
| Storlek | 4,5 x 0,5 x 2 cm |
| Förpackning | 250st |
| Bruttovikt | 12kg |
| Vikt | 11,4kg |
| Förpackning | 25x39x36cm |
| GTIN / EAN | 8713159145295 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 24804 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från kr
Från 35,00 kr
Från 13,25 kr
Från kr
Från 13,00 kr