Tillverkad av PU-läder av återvunnet material i högsta kvalitet lägger denna runda nyckelring med klämfäste till en elegant detalj till dina vardagsaccessoarer. Med en diameter på 7,5 cm är den en perfekt detalj till väskan eller nyckelknippan. Den är lätt men ändå slitstark och fästs enkelt med klämfästet, vilket kombinerar diskret stil med ett mer ansvarsfullt materialval.
0,81 kg
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 67 |
| CO2-avtryck | 0,81 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | GRS-återvunnen PU |
| Diameter | 7,5cm |
| Storlek | Ø 7,5 cm |
| Förpackning | 500st |
| Bruttovikt | 9kg |
| Vikt | 8,55kg |
| Förpackning | 20x42x26cm |
| GTIN / EAN | 8713159754893 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | GRSBSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 2389 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 35,00 kr
Från kr
Från kr
Från kr