RPET hopfällbart paraply med åtta paneler, kardborreknäppning och bambuhandtag. Med automatisk öppnings- och stängknapp. Inklusive hylsa.
Svart (01)
| Material | Metall, Bambu, Pongee, rPET |
| Höjd | 57 cm |
| Bredd | 5 cm |
| Längd | 29 cm |
| Storlek | 5 cmx57 cmx29 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 370/13.8 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 12/36 |
| Kartongstorlek | 29,5 cmx31 cmx30 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Lead, Extractable Heavy Metals, PCP, BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI83970001 | 18 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 57,50 kr
Från 133,00 kr
Från 128,00 kr
Från 73,00 kr
Från 146,00 kr
Från 230,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |