Swiss Peak Aware RPET ultralätt automatiskt 20.5paraply är hopfällbart. I 3 sektioner och med automatisk öppning/stängning har detta miniparaply en perfekt storlek för att alltid ha med sig i väskan eller i bilen. Aluminiumram, fiberglasribbor och handtag i ABS. Med AWARE spårämne som bevisar användandet av återvunna material. Varje paraplyduk har sparat 3.2 liter vatten och återanvänt 5.4 0,5L PET-flaskor. 2% av intäkterna för varje såld Impact-produkt kommer att doneras till Water.org.
Till digitalt produktpass »
2.87 KG
| Antal | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 257,00 | 250,00 | 243,00 | 236,00 | 232,00 | 227,00 |
Svart
| Storlek | 53 x ø 97 cm |
| Vikt | 243g |
| Tryckyta | 200 x 120 mm |
| Material | rPET,Aluminium |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med direktiv 2002/61/EC om användning av azofärgämnen, Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Denna produkt med XD Aware? bör kontrolleras på äktheten för varje leverans |
| Spårbarhet | AWARE Physical |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 2587 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 73,00 kr
Från 124,00 kr
Från 92,50 kr
Från 96,00 kr
Från 159,00 kr
Från 90,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |