Snickarpenna i trä.
Vit (02)
| Material | Grafit, Limeträ |
| Höjd | 0,8 cm |
| Bredd | 1,2 cm |
| Längd | 17,7 cm |
| Storlek | 1,2 cmx0,8 cmx17,7 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 9/19.35 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 100/1000 |
| Kartongstorlek | 19,5 cmx52 cmx19 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | EN71-3, Cadmium, PCP |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI755502 | 57148 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 10,50 kr
Från 1,00 kr
Från 68,00 kr
Från 39,70 kr
Från 21,00 kr
Från 8,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |