SALE kulpenna Utförsäljningspris, gäller så långt lagret räcker! Tower är en klassisk metallpenna i elegant design. Den finns i vit alt. svart och har metallklips samt kromade detaljer. Denna penna har vridmekanism och kan märkas med både tryck och gravyr.
Vit / pms vit
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt | 11g |
| Förpackning | 50st i kartong |
| Refill | 1,0mm INGLI Plastic Parker Style BP, blått bläck |
| Bläckfärg | Blå |
| Skrivlängd | 800m |
| Leveranstid | 10-15 arbetsdagar efter godkänt korrektur |
| Övrig information | Produkttyp: MetallpennaStatistikkod: 9608109200Utseende: Linjerat, Olinjerat, Prickat, RutatSkrivtyp: A5 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 20153-0974-A | 225 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 40,10 kr
Från 615,00 kr
Från 569,00 kr
Från 4,74 kr
Från 4,74 kr
Från 448,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |