Förvandla din signaturstil med den underbart tidlösa Waterman Hémisphère Rollerball Pen. Lätt i handen men ändå utsökt designad med vackra finish och fashionabla mönster, denna premium rollerballpenna ger den perfekta balansen mellan lätt, enkelt skrivande och självsäker parisisk stil. Varje lyxpenna är tillverkad i Frankrike och presenteras i en premium Waterman presentförpackning. Levereras med en 2-års internationell garanti, som kan förlängas till 4 år med registrering.
| Antal | 1 | 10 | 25 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 1830,00 | 1387,00 | 1344,00 | 1250,00 | 1179,00 |
Silver
| Ursprungsland | Frankrike |
| Vikt | 27g |
| Längd | 135mm |
| Förpackning | Packning: Styckevis i presentetui |
| Refill | Fine |
| Bläckfärg | Svart |
| Skrivlängd | 3500m |
| Leveranstid | 10-15 arbetsdagar efter godkänt korrektur |
| EAN | 3501170920459 |
| Övrig information | Tillverkarens Artnr: S0920450Produkttyp: #N/AStatistikkod: #N/A |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 10192-4622-SS1Ö | 3 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 40,10 kr
Från 615,00 kr
Från 569,00 kr
Från 4,74 kr
Från 4,74 kr
Från 448,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |