Parker Jotter Originals - Återvunnen kulpenna med klickmekanism. Priset inkluderar presentask.
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 136,00 |
Svart (01)
| Variant | Antal |
|---|---|
| Blue refill | |
| Black refill |
| Material | Plast, rostfritt stål |
| Höjd | 3,7 cm |
| Bredd | 5,5 cm |
| Längd | 18 cm |
| Storlek | 5,5 cmx3,7 cmx18 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 74/1.44 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 16 cmx16 cmx14 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Frankrike |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI944301128 | 208 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 615,00 kr
Från 569,00 kr
Från 4,74 kr
Från 40,10 kr
Från 4,74 kr
Från 448,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |