SALE rollerpenna Utförsäljningspris, gäller så långt lagret räcker! Shanghai är en mycket elegant metallpenna i silver och detaljer i blank krom. Denna penna har svart rollerbläck för en extra lyxig skrivkänsla. Shanghai märkes med gravyr för att sedan levereras styckevis i ett elegant Paper Case.
Satin-silver / pms cool gray 3
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt | 17g |
| Längd | 136mm |
| Förpackning | Styckeförpackas i pappersetuier (gäller order med tryck/gravyr) |
| Refill | 0,7mm Metal Roller Ball |
| Bläckfärg | Svart |
| Skrivlängd | 500-600m |
| Leveranstid | 10-15 arbetsdagar efter godkänt korrektur |
| Övrig information | Produkttyp: Penna AluminiumStatistikkod: 9608109200 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 20056-0618-A1 | 780 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 40,10 kr
Från 615,00 kr
Från 569,00 kr
Från 4,74 kr
Från 4,74 kr
Från 448,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |