Lyxigt svart fodral i PU, lämpligt för en penna, med en svart glänsande metallplatta för logomärkning (storlek 2,6 x 2,6 cm). Insida med svart sammet, stängning med magnet.
Svart (01)
| Material | PU, rostfritt stål, Sammet |
| Höjd | 2,7 cm |
| Bredd | 2,8 cm |
| Längd | 16,5 cm |
| Storlek | 2,8 cmx2,7 cmx16,5 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 64/15.1 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 50/200 |
| Kartongstorlek | 35 cmx36 cmx35 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI712901 | 4092 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 14,40 kr
Från 67,00 kr
Från 55,50 kr
Från 11,15 kr
Från 7,50 kr
Från 50,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |