Pennficka i läder (2-lagers) med klaff och bältesliknande stängning. Mjuk sammetsinredning. Individuellt förpackad i svart kartongfodral. Koläder.
Svart (01)
| Material | Koläder |
| Höjd | 0,5 cm |
| Bredd | 4 cm |
| Längd | 15 cm |
| Storlek | 4 cmx0,5 cmx15 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 15/6.8 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 50/200 |
| Kartongstorlek | 25 cmx40 cmx50 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI127401301 | 4959 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 14,40 kr
Från 67,00 kr
Från 55,50 kr
Från 11,15 kr
Från 7,50 kr
Från 50,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |