6 färgpennor i en papperskartong. Endast förpackning kan märkas.
0,03 kg
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 14 |
| CO2-avtryck | 0,03 kg |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Papper |
| Storlek | 4,5 x 0,8 x 9 cm |
| Förpackning | 480st |
| Bruttovikt | 9kg |
| Vikt | 8,55kg |
| Förpackning | 21x50x23cm |
| GTIN / EAN | 8713159118411 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 106049 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 133,00 kr
Från kr
Från kr
Från 125,00 kr