Kulspetspenna med vridmekanism.
0,05 kg
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 10 |
| CO2-avtryck | 0,05 kg |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Bambu (trä) |
| Diameter | 1,2cm |
| Storlek | 13,8 x Ø 1,2 cm |
| Förpackning | 400st |
| Bruttovikt | 10kg |
| Vikt | 9,5kg |
| Förpackning | 36x42x19cm |
| GTIN / EAN | 8713159153924 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 28740 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.