Unica kulspetspenna med svart bläck är tillverkad av återvunnen plast, vilket minskar behovet av ny plast. NIB-storlek: 1,0 mm. Skrivlängd: 1000 meter.
0,02 kg
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 33 |
| CO2-avtryck | 0,02 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Återvunnen ABS plast |
| Diameter | 1cm |
| Storlek | 13,8 x Ø 1 cm |
| Förpackning | 1000st |
| Bruttovikt | 10kg |
| Vikt | 9,5kg |
| Förpackning | 32x50x21cm |
| GTIN / EAN | 8713159681922 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 1963 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.