Kulspetspennan Nash med en snygg kurvig design och ett mjukt grepp är tillverkad av återvunnen plast som är hård och solid och därmed får en lång livslängd. Bläckfärg: Svart. Skrivlängd: 1000 meter. NIB-storlek: 1,00 mm.
0,03 kg
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 48 |
| CO2-avtryck | 0,03 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Återvunnen ABS plast |
| Diameter | 1,3cm |
| Storlek | 13,9 x Ø 1,3 cm |
| Förpackning | 500st |
| Bruttovikt | 7kg |
| Vikt | 6,65kg |
| Förpackning | 16x53x20cm |
| GTIN / EAN | 8713159684114 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | RCSBSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 0 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.