Skyddande överdrag i polyester för ryggsäck. I 100 % polyester, neongul med två reflekterande ränder. Ej godkänd reflex.
Gul (06)
| Material | Polyester 190T |
| Höjd | 0,1 cm |
| Bredd | 35 cm |
| Längd | 73 cm |
| Storlek | 35 cmx0,1 cmx73 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 64/13.7 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 43 cmx45,5 cmx25 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, EN13356:2001, BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI549206 | 4 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 24,15 kr
Från 16,10 kr
Från 47,30 kr
Från 29,30 kr
Från 22,70 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |