Klassisk om än modern necessär i mockaimitation med detaljer i PU-läder. Necessären gör det smidigt för dig att förvara dina hygienartiklar med stil, såväl i hemmet som på resan. Den har en behändig storlek och är lätt att bära med sig, då den försetts med en bärrem med detaljer i mässing på kortsidan.
2.33 KG
| Antal | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 225,00 | 219,00 | 213,00 | 207,00 | 203,00 | 199,00 |
Brun
| Storlek | 26 x 10 x 18 cm |
| Vikt | 263g |
| Tryckyta | 120 x 60 mm |
| Material | Polyester,Polyester |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med direktiv 2002/61/EC om användning av azofärgämnen, Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 813 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 249,00 kr
Från 199,00 kr
Från 61,00 kr
Från 39,00 kr
Från 219,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |