Necessär i polyester (600D) och kork med dragkedja och bärhandtag.
Grön (04)
| Material | Järn, 600D/EVA polyester, Kork |
| Höjd | 11 cm |
| Bredd | 11 cm |
| Längd | 24,5 cm |
| Storlek | 11 cmx11 cmx24,5 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 46/11 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 35 cmx57 cmx34 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, PCP, OEKO, BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI67627104 | 7307 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 249,00 kr
Från 199,00 kr
Från 61,00 kr
Från 39,00 kr
Från 219,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |