rPET reseplånbok med PU-detaljer och dragkedja. RFID-skydd inuti. Inkluderar mobiltelefonhållare och flera fack, inklusive en liten framficka. Individuellt förpackad i brun kartong.
Svart (01)
| Material | Metall, papper, Polyester, Nylon, Polyuretan, rPET |
| Höjd | 3,5 cm |
| Bredd | 20 cm |
| Längd | 13 cm |
| Storlek | 20 cmx3,5 cmx13 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 147/9.1 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Kartongstorlek | 30 cmx38 cmx43 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI109717901 | 1398 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 106,00 kr
Från 244,00 kr
Från 468,00 kr
Från 199,00 kr
Från 267,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |