Hund mjukisdjur i plysch. CE-märkt. Dock ej lämplig för barn mellan 0-3 år. Märkning kan göras på en rondell som är fäst i örat.
Brun (11)
| Material | PVC, Metall, Polyester 100%, PP, Plysh |
| Höjd | 7,5 cm |
| Bredd | 12 cm |
| Längd | 17 cm |
| Storlek | 12 cmx7,5 cmx17 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 31/2.41 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 30,5 cmx40 cmx30,5 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | EN71-3, Cadmium, EN71-1, EN71-2, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, EN71-9, SVHC\'s, BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI805311 | 7343 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 107,00 kr
Från 48,00 kr
Från 17,55 kr
Från 92,50 kr
Från 76,00 kr
Från 67,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |