Teddybjörn med broderade ögon. Nallen har en luvtröja. Tröjan finns i olika färger, alltid med vita band.
Vit (02)
| Material | Polyester 100% |
| Höjd | 20 cm |
| Bredd | 12 cm |
| Längd | 18 cm |
| Storlek | 12 cmx20 cmx18 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 102/7.8 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 40 cmx60 cmx40 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | EN71-3, Cadmium, EN71-1, EN71-2, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, UKCA, BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI818202 | 1974 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 67,50 kr
Från 107,00 kr
Från 48,00 kr
Från 66,50 kr
Från 76,00 kr
Från 52,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |