Plyschleksak i form av ett lejon. Broderade ögon. Kombineras med artikel 5013. Inkluderar en tag för tryckändamål.
Beige (357)
| Material | Polyester, Polypropylen |
| Höjd | 20 cm |
| Bredd | 13 cm |
| Längd | 16 cm |
| Storlek | 13 cmx20 cmx16 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 101/6.7 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 40 cmx60 cmx40 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | EN71-3, Cadmium, EN71-1, Heavy Metals, EN71-2, AZO Dyes/Amines, Lead, Formaldehyde, BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI1014879357 | 2361 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 107,00 kr
Från 48,00 kr
Från 76,00 kr
Från 17,55 kr
Från 92,50 kr
Från 87,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |