12 färgkritor i pappask. Större set med mer färger och möjlighet till fler variationer. Pappasken kan återvinnas.
Multicolor (09)
| Material | Kartong, papper, Vax |
| Höjd | 0,5 cm |
| Bredd | 9,5 cm |
| Längd | 10 cm |
| Storlek | 9,5 cmx0,5 cmx10 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 71/13.2 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 50/200 |
| Kartongstorlek | 23 cmx40 cmx26,5 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | EN71-3, Cadmium, EN71-1, Phthalates, EN71-2, Lead, PCP, Organic Tin |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI279009 | 12744 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 8,40 kr
Från 4,96 kr
Från 17,60 kr
Från 30,80 kr
Från 11,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |