Ryggsäck i polyester med dragsko och motiv för färgläggning på framsidan. Levereras med 4 tuschpennor.
Vit (02)
| Material | Non Woven |
| Höjd | 0,1 cm |
| Bredd | 24 cm |
| Längd | 29,5 cm |
| Storlek | 24 cmx0,1 cmx29,5 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 36/7.9 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 100/200 |
| Kartongstorlek | 34 cmx50 cmx34 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | EN71-3, Cadmium, PAHs, EN71-1, Phthalates, EN71-2, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, Safety Data Sheet (SDS), BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI790902 | 13273 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 8,40 kr
Från 4,96 kr
Från 17,60 kr
Från 30,80 kr
Från 11,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |