Antistressfigur i form av ett hus. Tillverkad av PU skum. Eftersom figuren är tillverkad ett väldigt poröst material så bör man tänka på att ett eventuellt tryck blir begränsat i detaljrikedom, livslängd och fixering.
Multicolor (09)
| Material | PU Skum |
| Höjd | 7,1 cm |
| Bredd | 5 cm |
| Längd | 7,7 cm |
| Storlek | 5 cmx7,1 cmx7,7 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 33/10.9 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 25/250 |
| Kartongstorlek | 41,5 cmx64 cmx44 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | EN71-3, Cadmium, PAHs, EN71-1, Phthalates, EN71-2 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI803209 | 5689 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 11,90 kr
Från 11,90 kr
Från 10,80 kr
Från 6,32 kr
Från 11,80 kr
Från 8,90 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |