ABS bordtennisset. Inklusive 2 racket, ett utdragbart nät, 3 bollar. Förpackad i RPET-påse.
Svart (01)
| Material | ABS, PP, PE, Poppel, rPET |
| Höjd | 0,5 cm |
| Bredd | 22 cm |
| Längd | 30 cm |
| Storlek | 22 cmx0,5 cmx30 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 565/15 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 39 cmx62,5 cmx26 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | EN71-3, Cadmium, PAHs, EN71-1, Phthalates, EN71-2, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, PCP |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI83950801 | 62 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 15,70 kr
Från 16,95 kr
Från 418,00 kr
Från 71,00 kr
Från 329,00 kr
Från 66,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |