Burkhållare i neopren. I denna produkt får man plats med sex stycken burkar. Finns i många färger.
| Antal | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 231,00 | 217,00 | 205,00 | 194,00 | 188,00 |
Blå (05)
| Material | Neopren |
| Höjd | 270 mm |
| Bredd | 290 mm |
| Längd | 3 mm |
| Storlek | 290 mmx270 mmx3 mm |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Leveranstid | Ca 4-5 arbetsveckor |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | REACH |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 15,40 kr
Från 24,00 kr
Från 31,30 kr
Från 1035,00 kr
Från 63,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |