Solglasögon av ABS och bambu med UV400 skydd. Individuellt packade i ett polyesterfodral.
Svart (01)
| Material | Metall, Polyester, Bambu, PC, AC |
| Höjd | 15 cm |
| Bredd | 14 cm |
| Storlek | 14 cmx15 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 30.2/11.7 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 25/300 |
| Kartongstorlek | 34 cmx67 cmx36 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, Lead, Report for Analysis |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI96775201 | 7394 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 9,68 kr
Från 120,00 kr
Från 25,30 kr
Från 17,60 kr
Från 40,00 kr
Från 31,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |