Solskydd SPF 30 som cerat. Lätt att applicera, kladdar inte och är vattenbeständigt.
Vit (02)
| Material | PP |
| Höjd | 7,5 cm |
| Bredd | 1,8 cm |
| Längd | 3,7 cm |
| Storlek | 1,8 cmx7,5 cmx3,7 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 30/16.25 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 50/500 |
| Kartongstorlek | 22,5 cmx42,5 cmx47 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | CPSR, MSDS, Cadmium, PAHs, Phthalates, GMP Guideline, Declaration SPF, Microbiological Analysis, 94/62/EC, BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI757702 | 29295 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 267,00 kr
Från 36,30 kr
Från 19,55 kr
Från 39,00 kr
Från 17,85 kr
Från 31,30 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |