Picknickfilt av mjuk fleece med detaljer i bomullscanvas och PU. Filtens smarta konstruktion gör att den är enkel att vika ihop och ta med sig. Fleecematerialet är tillverkat av GRS-certifierad återvunnen PET. Baksidan är gjord i vattenavvisande PEVA. Certifierad enligt GRS (Global Recycled Standard), GRS-certifiering garanterar att hela leveranskedjan för de återvunna materialen är certifierad. Totalt återvunnet innehåll: 54% baserat på total produktvikt.
7.39 KG
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 424,00 | 413,00 | 401,00 | 390,00 | 383,00 | 375,00 |
Svart
| Storlek | 200 x 150 x 0.5 cm |
| Vikt | 828g |
| Tryckyta | 140 x 80 mm |
| Material | rPET,PEVA |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med direktiv 2002/61/EC om användning av azofärgämnen, Överensstämmelse med direktiv EN 14184-1 om formaldehyd, Överensstämmelse med direktiv 1999/51/EC om PCP-halter, Certifikat för \"Global Recycled Standard\" |
| Spårbarhet | GRS |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 1170 |
| Nästa Leverans : 2026-09-06 | 1500 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 279,00 kr
Från 158,00 kr
Från 189,00 kr
Från 185,00 kr
Från 309,00 kr
Från 214,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |