Klassisk kortlek med spelkort i transparent fodral av PET. Består av 54 kort.r
Vänligen observera att trycket är på asken och ej på korten.
Röd (08)
| Material | PET, papper 300 gsm |
| Höjd | 1,7 cm |
| Bredd | 5,7 cm |
| Längd | 8,7 cm |
| Storlek | 5,7 cmx1,7 cmx8,7 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 82/11.2 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 25/100 |
| Kartongstorlek | 24 cmx37,5 cmx27 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | EN71-3, Cadmium, PAHs, EN71-1, Phthalates, EN71-2, PCP, Washing/Cleansing 2009/48/EC, Lead, Formaldehyde, Benzene, BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI854608 | 12153 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 12,55 kr
Från 19,20 kr
Från 48,00 kr
Från 14,10 kr
Från 32,20 kr
Från 21,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |