Den klara Sky colour-pop sportflaskan är tillverkad av Eastman Tritan, vilket gör den här flaskan BPA-fri, lätt, hållbar och stöttålig. Flaskan är enkelväggig och rymmer 650 ml vätska och den passar i sidofickan på de flesta ryggsäckar samt i de flesta mugghållare i bilar. Locket med vridning säkerställer enkel öppning och stängning och har ett inbyggt bärhandtag.
| Antal | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 53,00 | 50,50 | 48,30 | 46,20 |
Svart, transparent
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Eastman Tritan? |
| Diameter | 6.7g |
| Storlek | 25,7 x Ø 6,7 cmcm |
| Förpackning | 40st |
| Bruttovikt | 5kg |
| Vikt | 4.75kg |
| Förpackning | 37x58x27cm |
| GTIN / EAN | 8713159262657 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 1006 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 55,00 kr
Från 34,10 kr
Från 44,00 kr
Från 36,30 kr
Från 24,20 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |