Gessi 590 ml vakuumisolerad sportflaska i koppar. Dubbelväggig vakuumkonstruktion i rostfritt stål med kopparisolering, som håller dryckerna varma i minst 12 timmar och kalla i 48 timmar. Konstruktionen förhindrar även kondens på flaskans utsida. Har en skruvbar topp och lock i rostfrittstål med ett bekvämt handtag för att bära. Dubbel öppningskonstruktion för enkel rengöring och fyllning. Volymkapacitet 590 ml. Levereras i en presentförpackning av Avenue. Rostfritt stål.
2,97 kg
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 14 |
| CO2-avtryck | 2,97 kg |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Rostfritt stål |
| Diameter | 7,5cm |
| Storlek | 23,5 x Ø 7,5 cm |
| Förpackning | 24st |
| Bruttovikt | 10kg |
| Vikt | 9,5kg |
| Förpackning | 34x26x51cm |
| GTIN / EAN | 8713159359388 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 2204 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.