Sportflaska med enkelvägg och shakerboll för jämn blandning av proteinshakes. Utrustad med spillsäkert och uppfällbart lock. Volymkapacitet 650 ml. Tillverkad i Storbritannien. BPA-fri. EN12875-1-kompatibel och diskmaskinssäker.
| Antal | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 66,00 | 49,30 | 40,45 | 37,40 |
Vit, frostad genomskinlig
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Ursprungsland | STORBRITANNIEN |
| Material | HDPE-plast, PP plast, PP plast |
| Diameter | 7.5g |
| Storlek | 22,3 x Ø 7,5 cmcm |
| Förpackning | 50st |
| Bruttovikt | 6.4kg |
| Vikt | 6.08kg |
| Förpackning | 58x41x38cm |
| GTIN / EAN | 8713159542797 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 10000 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 55,00 kr
Från 34,10 kr
Från 44,00 kr
Från 36,30 kr
Från 24,20 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |