Dubbelväggig dricksflaska i rostfritt stål (800 ml) med silikongrepp på kroppen, sugröret, PP-locket och bärhandtaget. Tillverkad av 304 rostfritt stål. Tryck på knappen för att öppna eller stänga pipen. Håller innehållet varmt i 8 timmar och kallt i 12 timmar. Individuellt förpackad i en brun kartong.
Svart (01)
| Material | Silikon, PP, Rostfritt stål 201, Rostfritt stål 304 |
| Höjd | 24,5 cm |
| Bredd | 8,8 cm |
| Längd | 8,8 cm |
| Storlek | 8,8 cmx24,5 cmx8,8 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 360/10 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Kartongstorlek | 39,2 cmx58 cmx27,5 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI117255001 | 2059 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 55,00 kr
Från 34,10 kr
Från 44,00 kr
Från 36,30 kr
Från 24,20 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |