Dubbelväggig, vakuumisolerad, RCS-certifierad vattenflaska i rostfritt stål med ett diskret inbyggt silikonhandtag i locket. Håller din dryck kall i 48 timmar och varm i upp till 12 timmar. Den tvådelade konstruktionen gör rengöringen enkel, medan den slitstarka pulverlackeringen och kopparpläteringen garanterar lång livslängd. Levereras i en presentförpackning av återvunnen kartong. Volymkapacitet: 650 ml.
| Antal | 1 | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 206,00 | 195,00 | 185,00 | 176,00 |
Svart
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | 80% RCS-certifierat återvunnet rostfritt stål, 10% PP plast och 10% Silicon Plast |
| Storlek | 7,5 x 25,2 x 7,5 cmcm |
| Förpackning | 24st |
| Bruttovikt | 11kg |
| Vikt | 10.45kg |
| Förpackning | 35x51x28cm |
| GTIN / EAN | 8713159702023 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCIFSC® |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 878 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 55,00 kr
Från 34,10 kr
Från 44,00 kr
Från 36,30 kr
Från 24,20 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |