Dubbelväggig och vakuumisolerad flaska i rostfritt stål med en speciell beläggning på utsidan som möjliggör sublimeringstryck. Det isolerade rostfria stålet håller dryckerna varma eller kalla i flera timmar. Med en bas som passar i de flesta mugghållare. Glänsande finish. Levereras i en presentförpackning av återvunnen kartong. Volymkapacitet: 500 ml.
2,24 kg
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 22 |
| CO2-avtryck | 2,24 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | 80% Rostfritt stål, 10% PP plast, 10% Silicon Plast |
| Diameter | 3,5cm |
| Storlek | 7,1 x 26,7 x 7,1 x Ø 3,5 cm |
| Förpackning | 24st |
| Bruttovikt | 9kg |
| Vikt | 8,55kg |
| Förpackning | 33x49x31cm |
| GTIN / EAN | 8713159749127 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 12010 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.