Enlitersflaskan Stanley har en robust konstruktion och vakuumisolering som håller drycker varma eller kalla i 24 timmar. Flaskan är tillräckligt tunn för att kunna hållas med en hand och har en vrid- och hällpropp för smidigare upphällning. Det isolerade locket fungerar också som en kopp att dricka ur. Flaskan tål maskindisk, är läckagesäker, svettbeständig, splitterfri och lätt att rengöra.
7,27 kg
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 8 |
| CO2-avtryck | 7,27 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Rostfritt stål |
| Storlek | 35,6 x 11,7 x 9,5 cm |
| Förpackning | 4st |
| Bruttovikt | 4kg |
| Vikt | 3,8kg |
| Förpackning | 26x23x41cm |
| GTIN / EAN | 8713159701446 |
| GPSR-Information | PMI WW BRANDS B.V. Spuistraat 104 D 1012 VA Amsterdam The Netherlands https://eu.stanley1913.com/nl |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 3674 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 139,00 kr
Från 149,00 kr
Från 175,00 kr
Från 159,00 kr
Från 114,00 kr