Producerad i Europa
Handduk i mikrofiber med digitalt fullfärg. Mikrofiberhanddukar kännetecknas av hög vattenabsorption, små dimensioner och snabb torkning.
Hela produkten trycks i din design. Allt från bottenfärgen till logotypen. Görs i fullfärgstryck, vilket ger total frihet i färger och layout.
Storlek: Olika storlekar
Material: polyester 88%, polyamid 12%
Materialvikt: 205 g / m²
Förpackad: individuell
The One Premium
| Antal | 25 | 50 | 100 | 250 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 273,00 | 258,00 | 247,00 | 239,00 | 239,00 | 229,00 | 220,00 |
Multicolor (09)
| Variant | Antal |
|---|---|
| 70 cm x 140 cm (70 cm x 140 cm) | |
| 80 cm x 150 cm (80 cm x 150 cm) | |
| 100 cm x 150 cm (100 cm x 150 cm) | |
| 30 cm x 50 cm (30 cm x 50 cm) | |
| 50 cm x 100 cm (50 cm x 100 cm) | |
| 150 cm x 200 cm (150 cm x 200 cm) |
| Material | polyester 88%, polyamid 12% |
| Bredd | 70 cm |
| Längd | 140 cm |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 40 cmx60 cmx40 cm |
| Leveranstid | Ca 3 arbetsveckor |
| Ursprungsland | EU |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 119,00 kr
Från 329,00 kr
Från 534,00 kr
Från 156,00 kr
Från 181,00 kr
Från 220,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |