Quiltad jacka med dunaktig fyllning för dam. Omvända dragkedjor med matchande hakskydd och löpare. Två framfickor med dragkedjor. Matchande elastiska kanter i krage, ärmslut och fåll. Kontrasterande foder. Inkluderar bärväska. Lätt och vikbart plagg. Figursydd. Borttagbar etikett. Vattentät. Vindtät. Modellen är 179 cm och bär storlek S.
3,92 kg
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 16 |
| CO2-avtryck | 3,92 kg |
| Modell | Female |
| Ursprungsland | BANGLADESH |
| Material | 100% Polyester, 290 g/m2, Lining, av 100% Polyester, Padding/filling, av 100% Polyester |
| Förpackning | 10st |
| Bruttovikt | 7kg |
| Vikt | 6,65kg |
| Förpackning | 50x32x35cm |
| GTIN / EAN | 8713159640219 |
| GPSR-Information | Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Certifikat | OEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| S | 36 |
| M | 1 |
| L | 7 |
| XL | 1 |
| 2XL | 4 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från kr
Från 2098,00 kr
Från 2919,00 kr
Från 1125,00 kr
Från 789,00 kr
Från 2736,00 kr