Tillverkad i Europa
Moderiktig snabbtorkande poncho med färgglatt tryck.
Ponchon har även en huva. Finns i tre olika storlekar.
Huvans insida är enfärgad.
Material: 100% polyester
Storlek: 85x110 cm/ 65x75 cm/60x50 cm
Vikt: 205 gsm
Tryck: hela ytan
Tryckteknik: sublimering
The One Premium
| Antal | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 273,00 | 261,00 | 245,00 | 239,00 | 231,00 | 227,00 | 223,00 |
Multicolor (09)
| Variant | Antal |
|---|---|
| 50x60 cm (kids) | |
| 65x75 cm (teens) | |
| 85x110 cm (adults) |
| Material | 100 % Polyester |
| Höjd | 60 cm |
| Bredd | 50 cm |
| Storlek | 50 cmx60 cm |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 40 cmx60 cmx40 cm |
| Leveranstid | Ca 3 arbetsveckor |
| Ursprungsland | EU |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 119,00 kr
Från 329,00 kr
Från 534,00 kr
Från 156,00 kr
Från 309,00 kr
Från 181,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |