Kortärmad pikétröja i ekologisk bomull. 1x1 ribbad krage och ärmkant. Knappslå med 2 knappar. Förstärkta dolda sömmar i kragen. Sidslitsar i fållen. Borttagbar etikett. Modellen är 184 cm och bär storlek L.
| Antal | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 178,00 | 175,00 | 169,00 | 163,00 |
Marinblå
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL | |
| 3XL |
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Modell | Male |
| Ursprungsland | BANGLADESH |
| Material | Piké stickad av 100% Ekologisk bomull, 210 g/m2 |
| Förpackning | 50st |
| Bruttovikt | 12kg |
| Vikt | 11.4kg |
| Förpackning | 56x40x28cm |
| GTIN / EAN | 8713159642886 |
| GPSR-Information | Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| S | 12 |
| M | 0 |
| L | 150 |
| XL | 83 |
| 2XL | 17 |
| 3XL | 43 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 149,00 kr
Från 129,00 kr
Från 129,00 kr
Från 149,00 kr
Från 456,00 kr
Från 86,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |