Lätt och stretchig. Tillverkad av återvunnen polyester. Elastisk linning med dragsko och elastiskt band baktill. Sidofickor anpassat för tennis och padel. Sömmar med värmeförseglade kanter. Kombinerat med mikroperforerat tyg i ok och fickor för bättre andningsförmåga. Avtagbar etikett.
| Antal | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 246,00 | 241,00 | 236,00 | 231,00 |
Marinblå
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL |
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Modell | Male |
| Ursprungsland | BANGLADESH |
| Material | Vävd av 90% Återvunnen polyester och 10% Elastan, 100 g/m2 |
| Förpackning | 50st |
| Bruttovikt | 7kg |
| Vikt | 6.65kg |
| Förpackning | 57x39x18cm |
| GTIN / EAN | 8713159675822 |
| GPSR-Information | Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| S | 19 |
| M | 0 |
| L | 0 |
| XL | 0 |
| 2XL | 6 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 256,00 kr
Från 60,50 kr
Från 313,00 kr
Från 320,00 kr
Från 347,00 kr
Från 256,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |