Lättviktstyg av återvunnen polyester. Krage med korsad detalj och täcksömmar. Bakstycke och ärmar i ventilerande material. Framflyttade och snedställda sömmar på sidor och axlar. Rundad fåll. Kombination av ventilerande och elastiska tyger. Avtagbar etikett.
| Antal | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 75,00 | 73,50 | 70,00 | 68,50 |
Marinblå
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL |
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Modell | Female |
| Ursprungsland | BANGLADESH |
| Material | Mesh i luftigt och svalkande material av 100% Återvunnen polyester, 100 g/m2, Contrast fab |
| Förpackning | 50st |
| Bruttovikt | 6kg |
| Vikt | 5kg |
| Förpackning | 34x54x16cm |
| GTIN / EAN | 8713159675495 |
| GPSR-Information | Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| S | 44 |
| M | 27 |
| L | 0 |
| XL | 15 |
| 2XL | 12 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 228,00 kr
Från 145,00 kr
Från 68,50 kr
Från 55,00 kr
Från 145,00 kr
Från 158,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |