Prixton Mini Pro Cinema-projektorn är en kompakt och användarvänlig enhet som tar bioupplevelsen hem till dig. Den projicerar en skarp bild från 16 till 110 tum och stöder 1080p-innehåll. Med en HDMI-port för streaming-enheter, automatisk keystone-korrigering och en inbyggd högtalare är den en enkel allt-i-ett-lösning för underhållning i miljöer med svagt ljus.
5,36 kg
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 12 |
| CO2-avtryck | 5,36 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Plast |
| Storlek | 12,7 x 8,8 x 5 cm |
| Förpackning | 10st |
| Bruttovikt | 8kg |
| Vikt | 7,6kg |
| Förpackning | 25x51x43cm |
| GTIN / EAN | 8713159671039 |
| GPSR-Information | Avenida Cervantes N49 Modulo 25 48970 Basauri Bizkaia Spain sat@prixton.com |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 90 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från kr
Från 684,00 kr
Från kr
Från kr
Från kr
Från 42,50 kr