Snygg surflik design med chromade detaljer i plast.
| Antal | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 45,55 | 38,75 | 36,60 | 35,10 | 34,35 | 33,95 | 33,75 |
Neutral (00)
| Variant | Antal |
|---|---|
| 512MB - OEM | |
| 1GB - OEM | |
| 2GB - OEM | |
| 4GB - OEM | |
| 8GB - OEM | |
| 16GB - OEM | |
| 32GB - OEM | |
| 512MB - ORIGINAL | |
| 1GB - ORIGINAL | |
| 2GB - ORIGINAL | |
| 4GB - ORIGINAL | |
| 8GB - ORIGINAL | |
| 16GB - ORIGINAL | |
| 32GB - ORIGINAL |
Grå presentask med fönster till USB minne
Skyddar innehållet på USB-minnet med lösenordsskydd.
Om ni önskar att ha filer förinstallerade på USB-minnet vid leverans.
| Material | Plast och kromade delar |
| Höjd | 7 mm |
| Bredd | 20 mm |
| Längd | 64 mm |
| Kapacitet | 512MB |
| Storlek | 20 mmx7 mmx64 mm |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Leveranstid | Ca 3 arbetsveckor |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | EN55022:2010, EN 55021:2010/A1:2015, EN 61000-3-2:2014, EN61000-3-3:2013, RoHS |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 55,00 kr
Från 30,10 kr
Från 39,60 kr
Från 62,00 kr
Från 31,30 kr
Från 33,75 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |