Polyesterryggsäck för bärbar dator (15 tum). Ett stort fack med dragkedja på toppen med flera fack inuti. Liten dragkedjeförsedd ficka framtill. Förstärkt baksida och justerbara remmar.
Svart (01)
| Material | Polyester 600D, PU |
| Höjd | 40 cm |
| Bredd | 13 cm |
| Längd | 30 cm |
| Storlek | 13 cmx40 cmx30 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 486/6 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 38 cmx45 cmx38 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI102414701 | 216 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 429,00 kr
Från 534,00 kr
Från 439,00 kr
Från 330,00 kr
Från 161,00 kr
Från 749,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |